Skype İletişim: live:.cid.580098d25b099000
Mail İletişim: [email protected]

İletişim Avrupa Ligleri - 3 -

Görmek istemiyorsan engelle birader. Senin keyfine göre mi yorum yapacağım. Sana göre değil bana göre penaltı belki hey Allah'ım.

İlk yazdigin cevap bu, durup dururken yukselen sensin, benim yazdigim cevap da "abi" diye başlıyor burada futbol yazmaya calisan 30 35 kisi olarak o hakem muhabbetini de o samimiyete dayanarak yazmistim,

Hata etmisim. Eyvallah.

shewa

Efsane Üye
konferans ligine eksik format yapmışlar bence

CL 4. Sünün de konferanstan devam etmesi gerekiyordu

Gerçi Sergen paşa UEFA’ya bile angarya dedi konferansa ne derdi kim bilir

Gökay

Efsane Üye
o maçı bizim eşşekler yüzünden yendiler, kaç tane gol kaçtı 2 yarı fenerin 1 pozisyonu gol oldu,

Yalandan bir 10 dakika baskı yaptınız başka ne oynadınız yahu?
Başka maçmı izledik
Sanırsın ikinci yarı tek kale oynadınız biz orta sahayı geçemedik vs valencia falan olsa ilk yarı koparırdık zaten maçı beri yandan ilk yarı marcao atılsa yine farklı kazanırdık
Dua edin 1-2 ye bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gökay

Efsane Üye
Sonuna kadar hak etti Fener kaybetmeyi , gram hücum düşünmeden oynadılar , hiç bir organizasyon yoktu. Normalde sevinmem ama inanılmaz hoşuma gitti şu golün yenilmesi. Hem geridesin , hem Frankfurtla oynayacaksın. rakip de Antwerple oynayacak kapandıkça kapanıyorsun.

Gram hucum düşünmedenmi oynadılar?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Lazio lehine çalınan penaltılar bizim ligde bir takıma verilse kıyamet kopar. Özellikle 2. penaltı kararı facia olmuş resmen. Şansımıza bak arkadaş..

Lazio lehine çalınan penaltılar bizim ligde bir takıma verilse kıyamet kopar. Özellikle 2. penaltı kararı facia olmuş resmen. Şansımıza bak arkadaş..
ilk penaltıda tartışılacak bir durum yok uzayda bile penaltı
ama 2.penaltı şaka gibi osuruk penaltısı