Skype İletişim: live:.cid.580098d25b099000
Mail İletişim: [email protected]

Exchange Bet iletişim

Tamam iste,kyc icin kktc bankasindan acilmis bir hesap ozeti yeterli olur mu acaba,onu demek istedim :)
Benim Kıbrıs betfair hesabım vardı yıllar önce

Kyc için Kıbrısta telefon faturası na bağlı adres yeterli olmuştu

muchbettere binance hesabımdan ripple gönderdim, hesaba geçmedi. supporta mail attım ama 1 hafta olacak cevap vermiyorlar. bunlarla iletişime geçen oldumu hiç.
banada muchbetterdan para gelimi sorun olmuştu
dediğin gibi cevap yok hep otomatik mail
en son btc türke sordum o gün geçti
sorun 2 tarafdan da kaynaklanıyor olabilir bilemiyorum

banada muchbetterdan para gelimi sorun olmuştu
dediğin gibi cevap yok hep otomatik mail
en son btc türke sordum o gün geçti
sorun 2 tarafdan da kaynaklanıyor olabilir bilemiyorum
facebook üzerinden mesaj atınca hemen dönüş yaptılar, işlemin ekran görüntüsü istediler. bekliyorum bakalım. bu arada özel alan kaldırıldı mı?

Müthiş işmiş. Bunun üzerine belki Betfair onay süresini uzatabilir. Atların oranları nasıl düşüyor. Botlar kalan mesafeye göre otomatik olarak mı belirliyor acaba. Yoksa kullanıcılar mı belirliyor. Dün Favori bir at yarışa 50 metre kala en öndeyken 1 boy da fark vardı. 1.80 oran açmama rağmen eşleşmedi patladık.

Müthiş işmiş. Bunun üzerine belki Betfair onay süresini uzatabilir. Atların oranları nasıl düşüyor. Botlar kalan mesafeye göre otomatik olarak mı belirliyor acaba. Yoksa kullanıcılar mı belirliyor. Dün Favori bir at yarışa 50 metre kala en öndeyken 1 boy da fark vardı. 1.80 oran açmama rağmen eşleşmedi patladık.

İngiltere at yarışları için aşağıdaki siteye üye oldum. Ücretsiz günlük analizlerini mail atıyorlar.

youtube kanalları

Örnek mail: